HASTI-LOGO2

آموزش ترکیب رنگ مو ترکیبی نسکافه ای کاراملی عسلی

بسیاری از خانم ها تمایل دارند با جدیدترین و متفاوت ترین متدهای رنگ مو آشنا شوند و همچنین مایل هستند که آموزش رنگ مو و آموزش رنگ و مش را ببینند تا بتوانند رنگ موی خوش رنگی را به موی خود بزنند. در ادامه در خصوص آموزش ترکیب رنگ مو ترکیبی نسکافه ای کاراملی عسلی همراه ما باشید.

مهم ترین مساله در آموزش رنگ مو

  • یکی از نکات مهم در رابطه با آموزش ترکیب رنگ مو ترکیبی نسکافه ای کاراملی عسلی این است که انتخاب رنگ مناسب با فرم چهره، رنگ پوست، رنگ چشم و اندازه قدی موهایتان بسیار اهمیت دارد.
  • خیلی از خانم ها هنوز نمی دانند که چه نوع رنگ مویی را خریداری و تهیه نمایند و حتی این موضوع را نمی دانند که ترکیب رنگ مو می تواند رنگ موی آنها را بهتر و جذاب تر جلوه دهد.

تاثیر رنگ ترکیبی بر چهره

از اولین نکات در آموزش رنگ مو این است که شما در زمینه تهیه رنگ مویتان اطلاع کافی داشته باشید و به این موضوع واقف باشید که رنگ موی تک رنگ به تنهایی بر زیبا شدن موی شما تاثیر ندارد و ترکیب رنگ موها از جمله ترکیبی رنگ مو و مش جذابیت خاص خودش را دارد. همچنین شما می توانید با آموزش رنگ و مش به چهره جلوه زیبا دهید.

یک نکته مهم در آموزش رنگ مو برای آن دسته بانوانی که خاص بودن استایل برایشان اهمیت دارد، استفاده از ترکیب مو رنگ ترکیبی با روش درست است.

آموزش ترکیب رنگ مو ترکیبی نسکافه ای کاراملی عسلی

ما در این قسمت به آموزش ترکیب رنگ مو ترکیبی نسکافه ای کاراملی عسلی خواهیم پرداخت و سپس به طور جداگانه به ترکیب هر کدام از این سه رنگ موی پرطرفدار نیز خواهیم پرداخت.

مقدار مواد این سه رنگ موی ترکیبی:

  • یک یا دو تیوپ رنگ مو بلوند شکلاتی به اندازه موی سرتان
  • یک تیوپ رنگ موی کاراملی نسبت به رنگ بلوند شکلاتی کمی کمتر
  • یک تیوپ رنگ موی عسلی به میزان لازم
  • کمی واریاسیون

برای انجام این رنگ مو از اکسیدان شماره یک و پایه 8 دکلره با مدت زمان تقریبی نیم ساعت استفاده کنید تا ترکیب رنگ مو ترکیبی نسکافه ای کاراملی عسلی شما به طور زیبایی خود را نشان دهد. البته لازم است بدانید این فرمول می تواند متغییر باشد.

درباره رنگ مو نسکافه ای

در رابطه با آموزش ترکیب رنگ مو ترکیبی نسکافه ای کاراملی عسلی باید بیان کرد که رنگ مو نسکافه ای می تواند چند درجه روشن تر یا چند درجه تیره تر نیز مورد استفاده قرار گیرد. این موضوع بستگی دارد که شما از این ترکیب رنگ چه مدل رنگ مویی را می خواهید روی موی خود پیاده کنید. لازم است بدانید ترکیب رنگ موی نسکافه ای با رنگ کاراملی بسیار زیباتر جلوه می کند.

درباره رنگ مو عسلی

برای آموزش ترکیب رنگ مو ترکیبی نسکافه ای کاراملی عسلی باید به طور جداگانه به رنگ موی عسلی نیز پرداخت. رنگ موی عسلی در ترکیب رنگ موی نسکافه ای و کاراملی شما باعث می شود که رنگ موی شما روشن و براق تر خود را نشان دهد و آن دو رنگ تیره تر شما مات نشود. پس ترکیب رنگ مو عسلی با دو رنگ موی نسکافه ای و کاراملی، رنگ موهای شما را جذابیت و جلوه بیشتری می بخشد و باعث می شود که رنگ  مو شما بهتر به چشم بیاید.

لازم است بدانید که رنگ موی عسلی دارای طیف رنگ های متعددی است که دست شما را در انتخاب باز خواهد گذاشت.

درباره رنگ مو کاراملی

در رابطه با آموزش ترکیب رنگ مو ترکیبی نسکافه ای کاراملی عسلی باید گفت یکی از رنگ موهایی که در ترکیب با سایر رنگ های مو از جمله نسکافه ای بسیار زیبا می شود، رنگ مو کاراملی است. رنگ مو کاراملی نیز دارای طیف رنگ های متعددی است و با توجه به اینکه شما چه توقعی از رنگ موی نهایی خود داشته باشید، متفاوت خواهد بود.

مسئله مهم درباره آموزش رنگ مو و مش

یکی از زیباترین رنگ موهایی که محبوبیت زیادی در بین بانوان دارد ترکیب رنگ مو و مش است. شاید مش کردن مو مضرات زیادی نسبت به رنگ کردن ساده داشته باشد اما نتیجه ای که از این کار در موی شما به دست می آید، منحصر به فرد خواهد شد. مش کردن در ترکیب با رنگ مو از مدل رنگ موهایی است که از گذشته بسیار مورد پسند بوده و هنوز هم هست.

نکات مش مو

برای مش کردن موی خود لازم است بدانید که نباید مواد مشی که تهیه کرده و با اکسیدان مخلوط کرده اید به ریشه موی شما بخورد که در این صورت ممکن است ریشه موی شما آسیب دیده و حتی بسوزد.

برای اینکه از این اتفاق مصون بمانید می توانید برای رنگ کردن موهای کف سرتان، از رنگ معمولی استفاده کنید و قسمت پایین موهای خود را مش کنید. بعد از مش کردن موی خود مراقبت های قابل توجهی برای آسیب ندیدن موهایتان و اذیت نشدن تان هنگام شانه زدن باید انجام داد. باید هنگام شستشوی موی مش شده از شامپوی رنگ مو یا نرم کننده استفاده کنید تا شانه کردن و شستشوی موی شما آسان شود.


سخن پایانی

هدف ما از نوشتن این مقاله آموزش ترکیب رنگ مو ترکیبی نسکافه ای کاراملی عسلی بوده است تا شما بتوانید یک ترکیب جذاب و جالب با مخلوط کردن این سه رنگ پرطرفدار و معروف داشته باشید.

قطعا یک آرایشگر حرفه ای و یک شخص با تجربه که اطلاعاتش در زمینه رنگ موها به روز باشد، می داند که ترکیب رنگ موها می تواند باعث خاص و ویژه بودن چهره و موی یک بانوی خوش تیپ شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مقالات مرتبط

مقالات

آموزش مش فویلی جلوی سر

در دنیای آرایشگری، فویل ها معمولا برای برجسته کردن موهای مشتری استفاده می شوند. افراد بسیار کمی غیر از هنرمندان مو کاربردهای شگفت انگیز دیگر فویل

مقالات

تکنیک چانک لایت استاد منیر

رنگ کردن مو با تکنیک چانک لایت، جایگزینی برای هایلایت های سنتی تر و ظریف است. چانک لایت که از طریق فرآیندی به دست می‌آید