HASTI-LOGO2

آموزش رنگ مو ترکیبی بدون دکلره

تاثیر رنگ مو در زیبایی چهره خانم ها بر کسی پوشیده نیست. در این بین نیز خانم ها همیشه به موی روشن و بلوند علاقه بیشتری نشان داده اند. یکی از راه های روشن شدن مو، دکلره است. درست است که نمی توان زیبایی که از پس دکلره حاصل می شود را نادیده گرفت اما این روش آسیب های جدی و غیر قابل جبرانی به مو وارد می کند. به همین سبب توجه خانم ها به دیگر روش های رنگ مو بدون دکلره جلب شود. از همین رو در این مقاله قصد داریم به خانم هایی که علاقه مند هستند، آموزش رنگ مو ترکیبی بدون دکلره را پیشنهاد دهید. همچنین بهتر است آموزش رنگ مو را در آموزشگاه های معتبر هم بیاموزید.

قاعده کلی آموزش رنگ مو ترکیبی  بدون دکلره

چگونگی آموزش رنگ مو ترکیبی بدون دکلره و آموزش رنگ و مش پیچیده تر از رنگ کردن ساده بر روی موی دکلره شده است. قبل از خرید رنگ مو و شروع کار، این نکته را  باید در نظر داشته باشید. برای مثال  اگر می خواهید تناژ شرابی و قرمز به رنگ موی خود بدهید و دوست داشته باشید  حالت شرابی رنگ آن بیشتر از قرمز باشد، باید با نوع رنگ ها و نسبت رنگ ها با هم آشنا شوید.

نکته رنگ مو ترکیبی بدون دکلره

مهم ترین نکته این است که هیچ زمانی در پروسه روش رنگ کردن موها بدون دکلره, در یک مرحله موها را از پایه تیره به پایه روشن نرسانید. زیرا یکی از اصول روشن تر کردن موها در آموزش رنگ مو ترکیبی بدون دکلره , عمل تکرار رنگ به صورت درست است. در ضمن اگر می خواهید موهایتان را بدون دکلره روشن کنید. ابتدا موها را با رنگ های پایه متوسط یعنی ۶ و ۷ یک مرحله روشن کنید. سپس توسط رنگ های روشن تر، موها را به پایه های بالاتر و روشن تر برسانید. روشن کردن یک دفعه ای و یا تیره کردن موها باعث شوکه شدن و خشک شدن موها شده و آسیب جدی به موها می رساند. در ادامه چند مورد از آموزش رنگ مو ترکیبی را برای شما شرح می دهیم.

فرمول رنگ موی کنفی بدون دکلره

برای بدست آمدن رنگ موی کنفی ابتدا نیاز است که موهای خود را رنگ نکرده باشید، یا رنگ قبلی موهایتان قهوه ای پایه ۶ باشد. می توانید از آموزش رنگ مو ترکیبی بدون دکلره استفاده کنید.

فرمول اول برای رنگ کنفی متوسط

 • کنفی هایلایت= ۱/۲ تیوب
 • رنگ زیتونی پلاتینه= ۱/۴ تیوب
 • دودی پایه ۱۰ = ۱/۴ تیوب
 • ترکیبی از واریاسیون آبی، نقره ای و سبز= ۲ سانت
 • اکسیدان ۹ درصد

فرمول دوم برای رنگ کنفی تیره

 • پایه مو مورد نیاز: مو طبیعی رنگ نشده یا قهوه ای و طلایی با پایه ۷
 • رنگ زیتونی به شماره ۷= یک چهارم از یک تیوب
 • زیتونی به شماره ۶= یک چهارم تیوب
 • دودی به شماره ۶= نصف تیوب
 • واریاسیون سبز و آبی= دو سانت
 • اکسیدان شماره ۱

فرمول رنگ مو خاکستری بدون دکلره

از  زیباترین و در عین حال متفاوت ترین رنگ های ملایم برای مو، رنگ خاکستری است. در ادامه آموزش رنگ مو ترکیبی بدون دکلره ابتدا با فرمول رنگ خاکستری آشنا شویم.

فرمول بدست آوردن رنگ مو خاکستری نقره ای

۱. پایه مو: پایه ۹

۲. بلوند خاکستری پایه ۸: نصف تیوپ

۳. بلوند نقره ای: نصف تیوپ

۴. واریاسیون بنفش نیم سانت

۵. واریاسیون خاکستری: دو سانت

۶. اکسیدان ۶ درصد

ترکیب رنگ موی خاکستری و کنفی

یکی از ترکیب رنگ های شیک و جذاب، ترکیب خاکستری و کنفی است. برای داشتن این رنگ بر روی موهای خود باید طبق دستور آموزش رنگ مو ترکیبی بدون دکلره که در بخش قبلی به آن اشاره کردیم مراجعه و این دو رنگ زیبا را طبق فرمول یاد شده بسازید، سپس بعد از ترکیب این دو رنگ روی موهای خود بزنید.

رنگ موی زیتونی بدون دکلره

انتخاب بسیاری از خانم ها در هر سن و سالی رنگ موی زیتونی است. این رنگ مو را می توان بدون دکلره نیز روی موهای خود پیاده کرد. البته که نیاز به موهایی روشن و یکدست دارد. لازم است تا ابتدا موها را با رنگ موی ۳ صفر یا E20 روشن کنید و پس از روشن شدن مو به حد کافی، سه شماره رنگ موی زیتونی با شماره های ۱، ۵، ۹ و 10 را با واریاسیون های نقره ای و سبز  به اندازه یک بند انگشت با هم مخلوط کنید، در ادامه به اندازه دو برابر رنگ مو، اکسیدان شماره 2 را به این ترکیب اضافه نمایید. با کمک این آموزش رنگ مو ترکیبی بدون دکلره فرمول به راحتی می توانید زیباترین رنگ مو بدون دکلره را روی موهای خود داشته باشید.

رنگ موی عسلی بدون دکلره

در ادامه آموزش رنگ مو به رنگ عسلی که جزو پرطرفداران است، می رسیم. این رنگ مو تناژ روشنی دارد، برای افرادی که پوست روشن و یا پوست سبزه و گندمی دارند، پیشنهاد می شود. فرمول آموزش رنگ مو روشن بدون دکلره به این صورت است که اول لازم است واریاسیون ۳ صفر را  با اکسیدان ۱۲ به خوبی ترکیب کنید. سپس تمامی قسمت های مو را با این ترکیب رنگ کنید تا موهای شما یکدست شود.

پس از یک رنگ شدن موها نوبت آن است که رنگ موی شماره 9.0 را با رنگ دودی شماره 9.2 و همچنین واریاسیون طلایی به خوبی ترکیب کنید. پس از آن اکسیدان 9 درصد را به ترکیب رنگ موی به دست آمده اضافه و خوب ترکیب نمایید. با این آموزش رنگ مو ترکیبی بدون دکلره به سادگی موهای خود را رنگ کرده و لذت ببرید.

ترکیب رنگ مو عسلی زیتونی بدون دکلره

در آموزش رنگ مو ترکیبی بدون دکلره، با فرمولی ساده و به راحتی به دست می آید. به این شکل که نیاز است رنگ موی طلایی شماره 8 را به همراه رنگ های دودی شماره 7 و رنگ بژ ترکیب کرد و پس از آن اکسیدان 6 درصد را برای رسیدن به ترکیب نهایی به آن اضافه نمود. این آموزش رنگ مو برای آن دسته از خانم هایی است که از دکلره فراری هستند، بسیار کارآمد می باشد.

سخن پایانی

در این مطلب به چند نمونه از ترکیب رنگ های پر طرفدار در میان خانم ها اشاره کردیم. اما خوب است که برای آموزش رنگ مو و یا آموزش رنگ و مش به موسسه های معتبر مراجعه کنید تا به طور کامل به آموزش رنگ موی ترکیبی بدون دکلره بپردازید. هستی آکادمی شما را در این مسیر همراهی خواهد کرد..

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مقالات مرتبط

مقالات

آموزش مش فویلی جلوی سر

در دنیای آرایشگری، فویل ها معمولا برای برجسته کردن موهای مشتری استفاده می شوند. افراد بسیار کمی غیر از هنرمندان مو کاربردهای شگفت انگیز دیگر فویل

مقالات

تکنیک چانک لایت استاد منیر

رنگ کردن مو با تکنیک چانک لایت، جایگزینی برای هایلایت های سنتی تر و ظریف است. چانک لایت که از طریق فرآیندی به دست می‌آید