HASTI-LOGO2

ترکیب رنگ های جدید برای سال 2023

بسیاری از خانم ها برای زیباتر شدن تصمیم می گیرند موهای خود را رنگ کنند. برخی از بانوان برای انجام رنگ مو به سالن زیبایی مراجعه می کنند. اما برخی دیگر ترجیح می دهند خود رنگ ها را با هم ترکیب کرده و موهای خود را رنگ کنند.

فراموش نکنید که برای رنگ کردن مو لازم است حتماً در مورد آموزش رنگ مو و چگونگی انجام آن مطالعه کنید. در ادامه می خواهیم به جدیدترین فرمول هایی که برای رنگ کردن مو استفاده می شوند بپردازیم. این ترکیب ها جزء محبوب ترین ترکیب های رنگ هستند.

رنگ مو عسلی را بدون دکلره انجام دهید

رنگ مو عسلی، رنگی است که هیچوقت برای خانم ها تکراری نشده و از مد نمی افتد. زیرا این رنگ به انواع رنگ های پوست می آید. می توانید این رنگ را با دکلره و بدون دکلره نیز روی موها انجام دهید. در واقع پایه مو برای این رنگ باید بین 5 تا 8 باشد

می توانید با استفاده از رنگ هایی روشن و بدون دکلره موهای خود را روشن کنید و سپس رنگ عسلی را اجرا کنید. ابتدا رنگ شماره 8 طلایی را با رنگ دودی 7 و رنگ پژ به صورت کاملاً مساوی مخلوط کنید. همچنین از اکسیدان 6 درصد برای ترکیب رنگ استفاده کنید. پس از آنکه ترکیب آماده شد می توانید موهایتان را رنگ کنید. بعد از 30 تا 45 دقیقه موها را بشویید.

رنگ مو آبی کلاسیک، خاص ترین رنگ

امروزه انجام رنگ مو آبی کلاسیک در میان نوجوانان و جوانان بسیار محبوب شده است. دلیل آن هم زیبا بودن این رنگ است. برای در آوردن رنگ آبی، حتماً باید موها دکلره شده و به پایه 9 تا 10 برسند. اگر موها به خوبی روشن نشوند ممکن است رنگ سبز در بیاید.

بعد از دکلره کردن موها باید واریاسیون آبی رنگ را با مقداری رنگ ژله ای ترکیب کنید. این رنگ ژله ای می تواند آبی لاجوردی یا همان آبی کاربنی باشد. اگر می خواهید رنگ آبی تیره باشد یک مقدار رنگ مشکی به ترکیب اضافه کنید. اگر هم می خواهید رنگ آبی روشن باشد مقداری سه صفر به ترکیب رنگ خود اضافه نمایید. همچنین می توانید آموزش رنگ و مش را در آموزشگاه های مورد اعتماد بیاموزید.

رنگ مو دودی بلوند، شیک ترین رنگ سال

اگر به دنبال رنگ مویی هستید که هیچ وقت تکراری نشود ما رنگ دودی را پیشنهاد می کنیم. رنگ دودی به انواع چهره ها آمده و زیبایی خاصی به موها می دهد. رنگ دودی را می توان به صورت دودی طلایی، دودی گردویی، دودی کاراملی و … انجام داد. در این بخش می خواهیم به فرمول دودی بلوند بپردازیم.

ابتدا لازم است با استفاده از دکلره موها را به پایه 9 برسانید. سپس رنگ دودی روشن را به اندازه 35 سی سی و واریاسیون دودی را تقریباً به اندازه یک سوم تیوپ با هم مخلوط کنید. همچنین اکسیدان شش درصد را به اندازه 40 میل به ترکیب اضافه کنید. مراقب باشید که حتماً نسبت مواد با هم را رعایت کنید. رنگ را به مدت 30 دقیقه روی موها قرار داده سپس آبکشی نمایید.

رنگ مو گردویی، رنگی که همیشه جذبه خاص خود را دارد

رنگ مو گردویی به سبب آنکه به دکلره کردن نیاز ندارد بسیار پرطرفدار است. این رنگ جز زیباترین رنگ هایی است که سن افراد را بسیار کمتر نشان می دهد. برای انجام این رنگ کافی است موها در پایه 5 تا 7 باشند. سپس رنگ بلوند شکلاتی را با بلوند دودی بنفش با هم ترکیب کنید. از اکسیدان شش درصد هم استفاده کنید. ترکیب فوق را به مدت 40 دقیقه روی موها گذاشته و سپس به خوبی بشویید. این رنگ مو می تواند تمامی موهای سفید را نیز بپوشاند.

رنگ ماهاگونی، رنگی به رنگ شراب

رنگ مو ماهاگونی رنگی است که تمامی افراد دوست دارند برای یکبار هم که شده آن را امتحان کنند. این رنگ جذبه خاصی به افراد بخشیده و باعث خاص نشان دادن آن ها می شود. البته این رنگ، رنگ شرابی هم گفته می شوند. قبل از آنکه سراغ آموزش رنگ مو ماهاگونی برویم ابتدا باید در مورد دکلره حرف بزنیم. این رنگ گاهی اوقات بدون دکلره و گاهی با دکلره انجام می شود.

برای ماهاگونی روشن، موها حتماً باید دکلره شوند. اما برای ماهاگونی تیره می توان از دکلره کردن موها گذشت. در این بخش می خواهیم به نحوه انجام این رنگ با دکلره بپردازیم. ابتدا باید موها را با دکلره به پایه 8 برسانید. سپس رنگ شرابی شماره 6 را با رنگ قرمز شماره 6 مخلوط کنید. از واریاسیون قرمز و واریاسیون بنفش در ترکیب استفاده نمایید. البته اکسیدان شش درصد را نیز اصلاً فراموش نکنید. سعی کنید به آرامی رنگ مو را روی موهای خود بزنید. دقت کنید تمامی موها به یک اندازه رنگ داشته باشند. به صورت مرتب موها را چک کنید. بعد از حدود 40 دقیقه می توانید رنگ را بشویید. همچنین برای مش کردن موهای خود میتوانید از آموزش رنگ و مش استفاده کرده و به صورت حرفه ای موهای خود را رنگ کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مقالات مرتبط

مقالات

آموزش مش فویلی جلوی سر

در دنیای آرایشگری، فویل ها معمولا برای برجسته کردن موهای مشتری استفاده می شوند. افراد بسیار کمی غیر از هنرمندان مو کاربردهای شگفت انگیز دیگر فویل

مقالات

تکنیک چانک لایت استاد منیر

رنگ کردن مو با تکنیک چانک لایت، جایگزینی برای هایلایت های سنتی تر و ظریف است. چانک لایت که از طریق فرآیندی به دست می‌آید