HASTI-LOGO2

ترکیب رنگ کاسه طلایی منیر

رنگ مو مثل گذشته یک تکنیک تکراری نیست که در آن تمام موهای فرد به یک صورت رنگ شده و چند مدل محدود مورد توجه قرار بگیرد. رنگ موهای جذابی که در تنوع رنگی متنوع مورد استفاده قرار می گیرد، برای هر سلیقه ای یک ایده خاص ارائه می کند. به همین دلیل آموزش رنگ مو نیز با توجه به همین تنوع سلیقه انجام می شود و فردی که در این حرفه فعالیت می کند باید با تمام این تکنیک ها آشنا باشد. در این مطلب به بررسی ترکیب های حرفه ای رنگ مو و آموزش استفاده از آنها می پردازیم.

آموزش رنگ مو دودی

یکی از جذاب ترین رنگ موهایی که از گذشته تا کنون مورد استفاده قرار می گرفته اما به مرور ارتقا پیدا کرده است، ترکیب رنگ دودی است. این نوع از رنگ مو که با نام اسموکی نیز شناخته می شود، با ایجاد یک تناژ روشن و سایه تیره پشت آن یک ترکیب جذاب را در موها ایجاد می کند. این نوع از ترکیب رنگ اغلب یک حس توهم تیرگی و روشنی را ایجاد می کند و باعث می شود فرد خاص دیده شود.

بنابراین یکی از رنگ هایی که امسال در تکنیک های مختلف لایت مثل هایلایت، لولایت و … مورد استفاده قرار می گیرد، ترکیب رنگ دودی است. آموزش رنگ  مو دودی برای کسانی که می خواهند خلاق باشند و یک رضایت عمیق در فرد ایجاد کنند ضروری است.

رنگ مو دودی برای چه افرادی مناسب است؟

خوشبختانه استفاده از رنگ مو دودی برای تمام موها امکان پذیر است و تفاوتی ندارد که موی شما بلند، کوتاه،  موج دار یا صاف است. با این وجود در آموزش رنگ مو دیدی بر این مسئله تاکید می شود که استفاده از این رنگ باید به صورت اختصاصی و بر اساس ویژگی های فرد صورت بگیرد. یعنی رنگ با توجه به رنگ پوست،  میزان بلندی مو حتی سبک استایل فرد مورد استفاده قرار بگیرد.

معمولا برای افرادی که پوست گرم دارند بهتر است از ترکیب دودی و زیتونی و برای افرادی که پوست سرد دارند از ترکیب رنگ دودی با صدفی استفاده شود. علاوه بر این می توان از این رنگ بر روی موهای دکلره نشده نیز استفاده کرد اما ممکن است رنگ مو کمی تیره تر تشخیص داده شود. در مقابل با دکلره می توان سایه های مختلف دودی را در مو ایجاد کرد و به فرمولاسیون مد نظر رسید.

آموزش انواع رنگ مو دودی

برای آموزش رنگ مو دودی باید بتوانید انواع ترکیب های مختلف این رنگ را به درستی مورد استفاده قرار دهید. رنگ مو دودی ترکیب های مختلفی دارد که به مهم ترین موارد آنها خواهیم پرداخت.

آموزش رنگ مو دودی و زیتونی

برای شروع این کار بتدا باید دوره های آموزش رنگ و مش را بگذرانید. رنگ مو دودی و زیتونی یکی از پرطرفدارترین ترکیب ها در مد امروز است. این ترکیب تغییر بسیار قابل توجهی را در اهر و استایل فرد ایجاد می کند و برای استفاده از آن باید از دکلره استفاده شود. به این منظور پایه مو به رنگ های شماره 5 یا 6 می باشد و سپس هایلایت دودی و زیتونی مورد استفاده قرار می گیرد. در این تکنیک از رنگ موهای شماره MV و C8 استفاده می شود.

اصلی ترین آموزش رنگ مو دودی و زیتونی دکلره کردن و ایجاد پایه مو مناسب است. قبل از هر کاری موها باید دکلره شده و با رنگ های شماره 6 یا 7 رنگ شوند. ابتدا باید از هر رنگ سه سانتی متر بردارید و با اکسیدان شماره یک مخلوط کنید. بهتر است میزان اکسیدان دو برابر میزان رنگ ها باشد. ترکیب مد نظر را به صورت هایلایت و به مدت 30 دقیقه روی مو قرار داده و بعد با آب ولرم شستشو دهید.

آموزش رنگ مو دودی و صدفی

یکی دیگر از ترکیب رنگ های جذابی دودی،  ترکیب آن با صدفی است. به این منظور مو باید به پایه دکلره 9 یا 10 رسیده و سپس رنگ شود. این کار باعث شفاف و زیبا به نظر رسیدن موها می شود. سپس 70 میل از رنگ موی 12 رنگ سوپر نقره ای با 30 میل از رنگ سه صفر مخلوط می شود. این رنگ ها با دو برابر اکسیدان 1 ترکیب شده و قسمت های مورد نظر مو رنگ می شوند. پس از سی دقیقه و شستن موها، شاهد یک رنگ موی جذاب خواهید بود.

آموزش رنگ مو دودی و پلاتینه

برای درست کردن رنگ مو دودی و پلاتینه ابتدا باید موها را با روش قبل به رنگ دودی صدفی در بیاورید؛ سپس نصب تیوپ بژ پلاتینه را با رنگ مو بلوند 9 ترکیب کنید. بعد یک چهارم تیوپ رنگ مو بیسکوئیتی به آن اضافه کنید. به این ترکیب یک چهارم تیوپ شامپاینی هم اضافه کنید و با اضافه کردن اکسیدان 1 آن را رقیق کنید. ترکیب را به مدت 15 دقیقه روی مو قرار دهید و بعد شستشو دهید. توجه داشته باشید که این رنگ مو برای افرادی با پوست تیره مناسب نیست.

گلوسینگ مو چیست؟

یکی از روش های جدید و فوق العاده کاربردی برای براقیت یا شاین بخشیدن به موها، گلوسینگ مو است. آرایشگران حرفه ای از این تکنیک برای جلب رضایت بیشتر مشتریان استفاده می کنند. بنابراین بد نیست علاوه بر آموزش رنگ مو دودی، نحوه استفاده از گلوسینگ را نیز مورد بررسی قرار دهیم. این تکنیک که به عنوان رنگ کاسه طلایی یا زرد نیز شناخته می شود در دو روش سرد و گرم انجام می شود. ترکیب رنگ کاسه طلایی منیز یکی از معروف ترین روش های گلوسینگ  است که در ایران بسیار پرطرفدار می باشد.

ترکیب رنگ کاسه طلایی منیر چیست؟

کاسه طلایی منیر براقیت رنگساژ ها را افزایش می دهد و باعث بهتر به نظر رسیدن آنها می شود. به منظور ایجاد این ترکیب می بایست 10 سانتی متر از رنگ مسی 8.44 را با 4 قطره پیگمنت مسی یا 4 سانت واریاسیون طلایی ترکیب کنید و به آن یک پیمانه اکسیدان 3 درصد اضافه کنید. سپس یک پیمانه شامپو روزانه را به آن افزوده و 3 دقیقه روی موهای خیس ماساژ دهید. پس از شستن این ترکیب با آب ولرم، شاهد افزایش کیفیت و شاینینگ موها خواهید بود.

شما عزیزان می توانید برای آموزش رنگ مو و مش کامل و سایر تکنیک های سالن زیبایی با آکادمی هستی ارتباط برقرار نمایید و جدیدترین آموزش های روز دنیا را به همراه خدمات دستیاری حضوری دریافت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مقالات مرتبط

مقالات

آموزش مش فویلی جلوی سر

در دنیای آرایشگری، فویل ها معمولا برای برجسته کردن موهای مشتری استفاده می شوند. افراد بسیار کمی غیر از هنرمندان مو کاربردهای شگفت انگیز دیگر فویل

مقالات

تکنیک چانک لایت استاد منیر

رنگ کردن مو با تکنیک چانک لایت، جایگزینی برای هایلایت های سنتی تر و ظریف است. چانک لایت که از طریق فرآیندی به دست می‌آید