HASTI-LOGO2

رنگ موی روشن بدون دکلره

رنگ کردن مو برای خانم ها از خوشایندترین کار هایی است که سبب زیبایی بیش از پیش چهره، در صورت استفاده از ترکیب رنگ موی اصلی می شود. نکته مهم این است که برای داشتن رنگ موی روشن بدون دکلره، باید رنگ مو های شیمیایی که به همراه اکسیدان هستند را امتحان کنید. در این آموزش لیست کاملی از ترکیب رنگ موی روشن بدون نیاز به دکلره را برای شما آورده ایم.

نکات مهم پیش از روشن کردن مو به روش طبیعی

 • رنگ مو بسته به میزانی که نیاز است تا خود را باز کند، به اکسیدان قوی تری احتیاج خواهد داشت.
 • اکسیدان را با توجه به رنگ اصلی که در حال حاضر بر روی موی خود دارید تهیه کنید. ترجیحا از فروشنده های معتبر پیش از خرید مشاوره رنگ مو دریافت کنید.
 • رنگ موی بدون دکلره برای مو هایی که دارای سفید هستند به اکسیدان 12 درصد احتیاج دارد.
 • در صورتی که موهایتان از قبل دارای دکلره یا رنگ نسبتا روشن در قسمت ساقه است می توانید با انتخاب رنگ های مکمل، طیفی رنگی شبیه به آمبره و سامبره بدون نیاز به دکلره خلق کنید.
 • از ظروف پلاستیکی برای ترکیب مواد استفاده کنید.
 • میزان زمان مورد نیاز برای رنگ گرفتن 40 الی 45 دقیقه است؛ مگر موارد جزئی و تخصصی که بسته به سنگین بودن مواد یا جنس موی شما نیاز به بازه ی زمانی دیگری دارد.

5 ترکیب رنگ برتر 2023 بدون نیاز به دکلره

 • رنگ موی بیسکوییتی

رنگ موی روشن بدون دکلره و مخصوص خانم های که پوست روشن تا گندمگون دارند. برای استفاده از این رنگ میتوانید از آموزش رنگ مو نیز بهره مند شوید. ترکیب رنگ مورد نیاز شامل موارد زیر می شود.

 1. رنگ مو بلوند طلایی شماره 8.3
 2. رنگ مو بلوند دودی متوسط شماره 7.1
 3. اکسیدان 9 درصد

در یک ظرف پلاستیکی به ترکیب رنگ مو پرداخته و نسبت دو سوم از دودی به بلوند طلایی را به ظرف اضافه کنید. اکسیدان باید یک ونیم برابر میزان رنگ مو باشد. خوب هم بزنید و سپس رنگ کردن را آغاز کنید. می توانید بعد از گذشت 45 دقیقه مو های خود را شستشوی دهید.

 • رنگ موی شکلاتی فندقی

رنگ مویی نسبتا تیره اما نیازمند پودر دکلره است که در این آموزش، بدون دکلره موهای شما را به رنگ روشن در می آورد. این رنگ مو به دلیل حالت طبیعی اش بر روی تمام طیف های پوستی زیبا است.

ترکیب رنگ و میزان مواد مورد نیاز شامل موارد زیر می شود.

 1. رنگ مو شکلاتی شماره 6.65
 2. رنگ مو فندقی شماره 6.42 (میزان این رنگ در ترکیب با رنگ موی شکلاتی بیشتر باشد)
 3. اکسیدان 9 درصد (1.5 برابر رنگ مو)

 • رنگ موی عسلی

این رنگ مو مناسب پوست های روشن تا نسبتا روشن است و از زیباترین رنگ مو های ترند سال در تمامی فصل ها می باشد. ترکیب رنگ و میزان مواد مورد نیاز شامل موارد زیر می شود. این رنگ مو به دو مرحله مجزا برای شکل گیری نیاز دارد.

 1. واریاسیون 000
 2. اکسیدان 12

بعد از 40 دقیقه تا یک ساعت که مو های خود را شستید، از ترکیب دوم استفاده کنید.

 1. رنگ موی شماره 9
 2. واریاسیون طلایی
 3. رنگ موی دودی شماره 9.2
 4. اکسیدان 9 درصد

 • رنگ موی عسلی زیتونی

برای رسیدن به این میزان از روشنی در موها از ترکیب زیر استفاده کنید.

 1. رنگ موی طلایی 8
 2. رنگ بژ
 3. رنگ دودی 7
 4. اکسیدان 6 درصد (یک و نیم برابر رنگ مو باشد)
 • رنگ موی شامپاینی

این رنگ موی روشن بدون دکلره شاید غیر ممکن باشد؛ اما در نهایت ترکیبات زیر بدون پودر دکلره این معجزه را پدید می آورند.

 1. رنگ موی مسی شماره 6
 2. رنگ موی دودی شماره 6
 3. رنگ موی شکلاتی شماره 5
 4. اکسیدان 6 درصد (یک و نیم برابر رنگ مو باشد)
 5. واریاسیون نقره ای

بعد از نیم ساعت الی 40 دقیقه مو را شستشو دهید.

اکسیدان مورد نیاز برای روشن کردن مو بدون دکلره

اکسیدان ها به عنوان فعال کننده رنگ برای روشن کردن رنگ مو بدون پودر دکلره استفاده می شوند؛ در ادامه به انواع آن بسته به میزان نیاز شما از باز شدن هر ترکیب رنگی مختلف می پردازیم.

 1. اکسیدان ۳ درصد: از اکسیدان های بسیار ضعیف است ک به نام های اکسیدان شماره ۰.۵ و اکسیدان ولوم ۱۰ نیز شناخته می شود. از این اکسیدان برای تثبیت رنگ و تیرگی مو، همچنین رنگساژ اصولی، هایلایت و مش استفاده می گردد.
 2. اکسیدان ۶ درصد: اگر تار های سفید کمی در میان تار های مشکی تان وجود دارد اکسیدان 6 درصد با نام ولوم 20 یا شماره 1 برای شما مناسب است. این اکسیدان برای رنگ موی روشن بدون دکلره درون فویل نیز مناسب است.
 3. اکسیدان ۹ درصد: برای داشتن مو های روشن به سراغ اکسیدان 9 درصد می رویم که به ولوم 30 یا شماره 2 معروف است. با استفاده از اکسیدان 9 درصد در رنگ مو، می توانید به پایه بلوند بدون پودر دکلره برسید.
 4. اکسیدان ۱۲ درصد: بالاترین و قوی ترین اکسیدان برای داشتن رنگ موی روشن بدون دکلره، اکسیدان ولوم 40 یا شماره 3 می باشد. این فعال کننده جایگزینی مطمئن برای پودر دکلره با دمج یا آسیب کمتر است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مقالات مرتبط

مقالات

آموزش مش فویلی جلوی سر

در دنیای آرایشگری، فویل ها معمولا برای برجسته کردن موهای مشتری استفاده می شوند. افراد بسیار کمی غیر از هنرمندان مو کاربردهای شگفت انگیز دیگر فویل

مقالات

تکنیک چانک لایت استاد منیر

رنگ کردن مو با تکنیک چانک لایت، جایگزینی برای هایلایت های سنتی تر و ظریف است. چانک لایت که از طریق فرآیندی به دست می‌آید