رنگ موی سال ۲۰۲۱ چه رنگی است؟

 

همیشه با فرا رسیدن سال نوی میلادی خیلی چیزها تغییر می‌کند، از جمله رفتار و انتخاب‌های عاشقان حوزه مد و زیبایی. و از آنجایی که خیلی از ما با اشتیاق فراوان این تغییرات و ترندها را دنبال می‌کنیم، همیشه این موقع، برای رزرو وقت سالن زیبایی‌ و انتخاب جدیدترین رنگ مو  و رنگ موی سال 2021 دست از پا نمی‌شناسیم.

حالا که به اواخر ماه یازدهم سال ۲۰۲۰ نزدیک می‌شویم، دیگر تقریبا زمان آن فرا رسیده تا با رنگ موی سال ۲۰۲۱ آشنا شویم. پیش‌بینی ما این است که سال آینده، سال رنگ موهایی است که تغییرات ناچیز اما خیره‌کننده‌ای خواهند داشت که نیازمند دستکاری‌ها و رسیدگی زیادی هم نیستند.

رنگ موی سال 2021

در ادامه این مطلب با ۲۰ رنگ مو آشنا خواهید شد که قرار است زمستان، بهار، تابستان و پاییز ۲۰۲۱ را جذاب و متفاوت کنند. فراموش نکنید بعد از اینکه به پایان مقاله رسید درباره اینکه انتخاب شما برای رنگ موی سال 2021 کدام رنگ است، برای ما بنویسید.

نکته: توجه داشته باشید از آنجایی که نام اغلب از این رنگ‌ها را نمی‌توانید در آلبوم‌های رنگ موی ایرانی بیابید، بنابراین ما دست از ترجمه نام آنها برداشته‌ایم تا بتوانید نام اصلی‌شان جستجو کرده و ترکیبش را پیدا کنید، یا اینکه آن را به آرایشگرتان بدهید تا دقیقا همان رنگ مویی که عاشقش شده‌اید را به دست بیاورید. بسیار خب، آماده‌اید با رنگ‌های سال جدید آشنا شویم؟

20 انتخاب فوق‌العاده برای رنگ موی سال 2021

۱. رنگ موی Ginger brunette

این رنگ زنجبیلی آتشی، روی موهای دخترهایی که پوست گرم دارند عالی می‌شود و خودی نشان می‌دهد، طوری که تفاوتش با موهای دیگران کاملا حس می‌شود.

۲. رنگ موی Blended Bronde

یک انتخاب ساده دیگر: این رنگ که یک رنگ تیره با تن سرد هست، این شانس را به شما می‌دهد تا رشته‌های بلوند موهایتان را برای ماه‌ها حفظ کنید.

خواندن  چگونه موهایمان را در خانه دکلره کنیم؟

۳. رنگ موی Caramel Melt Balayage

از آرایشگرتان بخواهید تا با تمرکز بر روی انتهای موها و اطراف صورتتان بالیاژ کند، آن وقت می‌توانید کل موهای تیره‌تان را کاراملی کنید، بدون اینکه بخواهید سختی خاصی تحمل کنید!

۴. رنگ موی Low-Maintenance Platinum

به این رنگ مو به‌عنوان نسخه جدید و به‌روز شده‌ای از بلوند پلاتینه نگاه کنید که از بلوند تیره‌تر در ریشه‌ها آغاز شده و آرام آرام در بلوند روشن‌تر و ملایم‌تری که همه عاشقش هستند حل می‌شود. بنابراین می‌تواند یکی از گزینه‌های مطلوب رنگ موی سال 2021 باشد.

۵. رنگ موی Strawberry Brown Balayage

به باحال‌ترین رنگ موی تیره در بین ترکیب‌های رهگ موی سال ۲۰۲۱ سلام کنید! موهای قهوه‌ای پر رنگ خودتان را با یک قرمز توت فرنگی عمیق صفا دهید تا موهای جذاب و دلفریبی به دست بیاورید.

۶. رنگ موی Statement Blonde Money Piece

این رنگ مو دیگر بهانه را از همه گرفته است! حالا هر کسی می‌تواند روی موهای اطراف فریم صورتش تمرکز کرده و با بلوند کردن موهای این قسمت با تکنیک بالیاژ، یک ظاهر متفاوت و مدرن برای خودش بسازد.

۷. رنگ موی Sunlit Honey Blonde

بلوند گرمی که انگار رنگ عسل و شمش‌های طلا را کنار هم گذاشته‌ایم، به صورت شما بعد داده و چهره‌ی شما را زنده و روشن می‌کند. کسی هم هست که این پالت زیبا را برای رنگ موی سال 2021 نپسندد؟

رنگ موی سال 2021

۸. رنگ موی Robust Ruby Red

رنگ مویی اصیل و پر طراوت، که می‌تواند شما را چندین سال جوان‌تر کند. با این رنگ که نباید آن را با قرمز یاقوتی اشتباه بگیرید، شیطنت را در خودتان زنده کنید.

خواندن  دکلره کردن مو چیست؟

۹. رنگ موی Mushroom Brunette

وقتی همه با تن‌های کاراملی و طلایی به سمت رنگ‌های گرم می‌روند، با رنگ قهوه‌ای قارچی به سراغ تن سرد بروید! این رنگ در دسته خودش بیشتر از بقیه رنگ‌ها ترند است و می‌تواند انتخاب شما برای رنگ موی سال 2021 باشد.

۱۰. رنگ موی Soft Cool Black

خیلی‌ها احساس می‌کنند رنگ موی مشکی زننده است، اما در حقیقت اگر رنگ پوستتان را با آن منطبق کنید، خیلی هم برجسته و جذاب خواهد بود. این رنگ مشکی در کنار پوست‌هایی با تناژ گرم ظاهر شما را بسیار متفاوت خواهد کرد.

۱۱. رنگ موی Peach Blonde

به نسل جدید بلوند توت فرنگی سلام کنید! نارنجی بیشتر در بلوند هلویی، ظاهر جدید و بامزه‌ای را برای سال جدید به شما خواهد بخشید که ارزش دارد امتحانش کنید.

۱۲. رنگ موی Auburn Tinges

یک بالیاژ مختصر روی موهای تیره می‌تواند گرمای منحصربه‌فرد و فوق‌العاده زیبایی را به موهای شما ببخشد. رنگی نه چندان متفاوت اما قابل توجه که می‌توانید بدون زحمت خاصی به آن دست پیدا کنید.

۱۳. رنگ موی Burnt Caramel

رنگ کاراملی، یک رنگ کلاسیک و برای همه‌ی فصل‌های سال مناسب است. این نسخه‌ی جدید کاراملی هم که به دستکاری کمی نیاز دارد، بیشتر سلیقه‌ای است، اما همچنان یک انتخاب خاص و بی‌همتا برای رنگ موی سال 2021 است.

۱۴. رنگ موی Pearly Blonde Dimension

ترکیبی از رنگ‌های مرواریدی و بلوند نقره‌ای، رنگی را خلق می‌کند که بیشتر ارزش امتحان کردن دارد. این رنگ هم مانند بلوند طلایی آنچنان نیازی به نگهداری‌های بعدی ندارد.

۱۵. رنگ موی Blushed Chocolate Brown

کافی است چشمک بزنید تا زرق و برق لحظه‌ای این موها را از دست بدهید! اگر موهای قهوه‌ای دارید این رنگ موی سال 2021 ظاهر رویایی‌تری به چهره شما خواهد بخشید.

خواندن  کاشت مژه چیست؟

۱۶. رنگ موی Standstone Blonde

اگر مطمئن نیستید که رنگ موهای گرم را می‌پسندید یا سرد، این رنگ مو، ظاهر بلوند طبیعی به شما خواهد بخشید و شما را از این دو به شک بودن نجات خواهد داد. این رنگ سایه‌ای از هر دو طیف گرم و سرد را در خودش دارد.

۱۷. رنگ موی Apricot Red

روی این جمله را با ماژیک مارکر نارنجی هایلایت کنید: هیچ چیزی مثل رنگ موی Apricot Red نمی‌تواند چشم‌های آبی شما را به رخ دیگران بکشد! رنگ‌های مسی، زردآلویی و بلوند توت‌فرنگی را باهم ادغام کنید تا این رنگ موی سال 2021 جلوه بی‌نظیری به شما هدیه کند.

۱۸. رنگ موی Rooty Blonde Blend

اگر شما هم جزو آنهایی هستید که هر ۶ ماه یک بار برای پوشش ریشه موهایشان به سالن می‌روند دستتان را بالا بیاورید! اگر این بار بخواهید تا بالای موهایتان بلوند دودی تیره‌ای باشد، بدین ترتیب دیگر هم نیاز نمی‌شود مدام به آرایشگرتان مراجعه کنید.

رنگ موی 2021

۱۹. رنگ موی Hints of Cinnamon

بیایید درباره ادویه‌ها صحبت کنیم. این رنگ مو در ابتدای سال یک رنگ موی باحال و گرم به نظر می‌رسد و همین حس و حال را تا تابستان حفظ می‌کند.

۲۰. رنگ موی Glossy Mocha

این رنگ موی تیره، پوشش براقی از قهوه‌ای موکا در خودش دارد. یک رنگ موی راحت و آسان برای کسانی که موهای قهوه‌ای تیره دارند و به دنبال انتخاب بهترین رنگ موی سال 2021 هستند.

بسیار خب، حالا نوبت شماست تا به ما بگویید از میان این 20 رنگی که به شما معرفی کردیم، کدام یک را می‌پسندید؟ آیا فکر می‌کنید می‌توانیم منتظر ترکیب‌های جدیدی برای رنگ موی سال 2021 باشیم؟

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *