HASTI-LOGO2
بهترین رنگ موی دنیا

برترین برندهای رنگ مو در دنیا

ما آیا می‌دانید که برندهای بسیار زیادی وجود دارد که می‌تواند کمک کند بین این دو گروه باشید؟ ما درباره برترین برندهای ارائه دهنده محصولات رنگ مو در دنیا صحبت می‌کنیم که همگی بهترین رنگ موی دنیا را تولید می‌کنند. محصولاتی که می‌توانید در خانه از آنها استفاده کنید اما توقع کیفیتی در حد خدمات سالن‌ها داشته باشید.

وقتی درباره رنگ مو صحبت می‌کنیم، می‌توانیم خانم‌ها را به دو گروه تقسیم کنیم. یک گروه آن‌هایی هستند که برای رنگ کردن موهایشان به سالن‌های زیبایی مراجعه می‌کنند و خدمات عمدتا گران قیمت و زمانبری را دریافت می‌کنند. گروه دیگر هم ترجیح می‌دهند تا خودشان آستین بالا زده و مواد مورد نیازشان که معمولا آنچنان قیمتی ندارند را هم از داروخانه یا فروشگاه‌های لوازم آرایشی تهیه کنند.

ا

بهترین رنگ موی دنیا

با توجه به اینکه شما از محصولاتی با درجه کیفی حرفه‌ای استفاده خواهید کرد، نتیجه کار خیلی کیفیت بالاتری در مقایسه با محصولاتی که در سوپرمارکت هم می‌توان خرید خواهد داشت. اما خوبی ماجرا اینجاست که همچنان مجموع هزینه‌های شما از خدمات زیبایی سالن‌ها پایین‌تر خواهد بود.

البته مشکل هم اینجاست که شما باید در زمینه رنگ کردن موها تقریبا کاربلد باشید و بدانید که دارید چه کار می‌کنید. بالاخره این محصولات برای حرفه‌ای‌ها تولید شده است. پس اگر به اندازه کافی در رنگ کردن موها تجربه دارید، ادامه این مطلب را بخوانید تا بتوانید بهترین رنگ موی دنیا را برای خودتان دست و پا کنید.

محصولات Moda & Styling برند Elgon

می‌شود گفت بهترین رنگ موی دنیا متعلق به این برند ایتالیایی (که بر خلاف خیلی از برندها هنوز محصولاتشان در همان کشور تولید می‌شود) است و دو مشخصه منحصربه‌فرد دارد. اول اینکه در محصولاتش نصف آمونیاکی که در برندهای دیگر وجود دارد استفاده شده، که در نتیجه باعث خواهد شد بوی نامطبوع کمتری داشته و با موها هم ملایم‌تر باشد.

دوم اینکه مولکول‌های رنگ محصولات این برند ۵۰٪ کوچک‌ترند! اما چرا مهم است؟ چون هرچه مولکول‌ها ریزتر باشند به احتمال کمتری از روی بدنه موها از بین می‌روند، بنابراین برای مدت بیشتری رنگ موهایتان عمر خواهد کرد. به علاوه تیوب محصولاتش معمولا بیشتر از برندهای دیگر رنگ دارد که به صرفه‌تر است.

همچنین برای اطلاع از دوره های آموزشی آکادمی زیبایی هستی میتوانید به صفحات مربوط به آن مانند دوره آموزش رنگ مو مراجعه کنید.

محصولات Nectaya برند Goldwell

محصولات این برند کاملا عاری از آمونیاک هستند. می‌گویند که فرمول این رنگ موی خاص بیشتر از ۶ سال طول کشیده تا توسعه یابد، فرمولی که دارای ۷ حق ثبت اختراع است! این برند مدعی است که محصولاتش چربی‌های ضروری را برای بهبود سلامت و درخشندگی به موهای شما باز می‌گرداند. همچنین جدا از اینکه روغن آرگان این محصولات باعث نرم‌کنندگی موهایتان می‌شود، می‌تواند موهای سفید شما را هم کاملا بپوشاند. بسیاری معتقدند بهترین رنگ موی دنیا متعلق به برند Goldwell است.

محصولات LumiShine برند Joico

مهم نیست که می‌خواهید کل موهایتان را رنگ کنید، بخشی از رشته موهای سفیدتان را بپوشانید، رنگ موی رنگ و رو رفته‌تان را بازیابی کنید، یا هایلایت و لولایت کنید. هرچه باشد این محصولات جواب کار شما را خواهند داد. می‌توانید بین ۲۰ رنگ مختلف انتخاب کنید که تمامشان دارای تکنولوژی آمینو اسید تقویت کننده هستند تا موهای شما را سلامت نگاه دارند.

این رنگ مو تا ۳۰ بار شامپو دوام داشته، همچنین عطر دلپذیری هم دارد. آیا فکر می‌کنید این برند مستحق به یدک کشیدن نام بهترین رنگ موی دنیا است؟

رنگ کرمی Kenra

ترکیبی از پنج جزء این فرمول، رنگ مویی را معرفی کرده است که نه تنها استفاده از آن ساده است، بلکه نتیجه‌ای عالی و مطمئن به همراه خواهد داشت. کار با این رنگ مو ساده و آسان است و دوام زیادی هم دارد. خریداران این رنگ مو در وب‌سایت آمازون عاشقش هستند و دیدگاه‌های جالبی هم درباره آن گذاشته‌اند.

محصولات Dia Richesse برند L’Oréal

اگر به دنبال محصولی هستید که نتیجه نامحسوسی داشته باشد، یا رنگ مویی می‌خواهید که صرفا کمی به رنگ فعلی موهایتان جان بدهد، این محصول مناسب شماست. قدرت رنگ این رنگ مو زیاد نیست، اما همچنان تاثیر قابل‌توجهی دارد. تا حدود شش هفته دوام داشته، و با توجه به اینکه عاری از آمونیاک است بوی ناخوشایندی هم ندارد. به اعتقاد خیلی‌ها که اهل برندهای مشهور هستند، رنگ موهای L’Oréal بهترین رنگ موی دنیا هستند.

بهترین رنگ موی دنیا

محصولات Biolage برند Matrix

این رنگ مو ساختاری سنتی و پایه‌ای طبیعی دارد. در هر محصول این برند کمتر از ۱۰ ماده استفاده شده، کاملا وگان است و چیزی حدود ۸۲ تا ۱۰۰ درصدش از مواد گیاهی تشکیل شده. این رنگ مو تقریبا حدود ۲۰ بار شست‌وشو دوام دارد، موهایتان را تقویت می‌کند، و درخشندگی قابل‌توجهی به موهای شما می‌بخشد. یک موضوع جالب توجه درباره محصولات این برند هم این است که برای استفاده از آن نیازی به اکسیدان یا دولوپر نیست، فقط آب گرم!

محصولات Color XG برند Paul Mitchell

رنگ‌های خاص این برند از سال ۱۹۸۰ میلادی در بازار موجود بوده و سال‌هاست که بین حرفه‌ای‌ها محبوب است. این رده محصولی ۷۸ رنگ مختلف دارد، بله درست خواندید، ۷۸ رنگ متفاوت! بنابراین هر سلیقه‌ای را پوشش می‌دهد. رنگ موهای این برند همچنین حاوی روغن پنبه دانه و عصاره برنج هستند تا درخشندگی قابل توجهی به موها ببخشند.

موادی که آنها را بیشتر در محصولات مراقبت از پوست می‌یابید. همچنین محصولات این برند از فرمول خاصی بهره می‌برند که نفوذ رنگ به موها و همچنین ماندگاری رنگ را بهبود می‌بخشد. خیلی‌ها معتقدند که بهترین رنگ موی دنیا متعلق به این برند است.

محصولات ChromaSilk VIVIDS برند Pravana

برای رنگ موهایی فشنی (مثل بنفش یاسی یا قرمز اسکارلت) به سراغ این برند بروید. در این برند هفت رنگ دراماتیک دارید که می‌توانید از بین آنها انتخاب کنید، و طبیعتا رنگ‌هایی مثل بلوند یا قهوه‌ای را اینجا پیدا نخواهید کرد!

محصولات Shades EQ برند Redken

این رنگ نیمه‌دائمی تنها به ۲۰ دقیقه زمان احتیاج دارد، محصولی که نه تنها رنگ موهایتان را تغییر خواهد داد، بلکه به درخشندگی آن هم خواهد افزود. محصولات این برند عاری از آمونیاک و مواد اسیدی است و با موهای شما با ملایمت برخورد می‌کند. شاید درباره محصولات این برند نتوان زیاد نوشت، اما خیلی‌ها معتقدند که Redken بهترین رنگ موی دنیا است!

محصولات IGORA ROYAL برند Schwarzkopf

برای پوشاندن کامل موهای سفید، باید به سراغ رنگ‌های دائمی مانند محصولات این برند بروید. رنگ‌های دائمی اغلب ممکن است بی حس و حال یا بی رنگ و رو باشند، اما نه در مورد این برند! IGORA نه تنها تمام موهای سفید شما را خواهد پوشاند، بلکه به موهای شما درخشندگی جالب توجه و بعد جذابی خواهد داد. طبیعتا لایق عنوان بهترین رنگ موی دنیا بودن ارتباطی با معروفیت برند ندارد، اما رنگ‌های IGORA جدا از محبوبیتشان لایق این نام هستند.

بهترین رنگ موی دنیا

محصولات Koleston Perfect برند Wella

تنوع نمک زندگی است. وقتی صحبت از تنوع در رنگ موها می‌شود، هیچ برندی نمی‌تواند Wella را با ۶۰ رنگ مختلف شکست بدهد! کسانی که از رنگ موهای این برند استفاده کرده‌اند به خوبی می‌دانند که چقدر موهایشان طبیعی، درخشان و سلامت بنظر خواهد رسید. محصولات این برند همچنین دارای نرم‌کننده آووکادو هم هستند. به علاوه اینکه محصولات این برند توسط متخصصین پوست و مو تست شده و برای افرادی که دارای پوست حساسی هستند مناسب است.

شما تا حالا تجربه استفاده از چه برندهای رنگ مویی را داشته‌اید؟ فکر می‌کنید بهترین رنگ موی دنیا متعلق به کدام شرکت است؟ لطفا نظرات خودتان را با ما در میان بگذارید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مقالات مرتبط

مقالات

آموزش مش فویلی جلوی سر

در دنیای آرایشگری، فویل ها معمولا برای برجسته کردن موهای مشتری استفاده می شوند. افراد بسیار کمی غیر از هنرمندان مو کاربردهای شگفت انگیز دیگر فویل

مقالات

تکنیک چانک لایت استاد منیر

رنگ کردن مو با تکنیک چانک لایت، جایگزینی برای هایلایت های سنتی تر و ظریف است. چانک لایت که از طریق فرآیندی به دست می‌آید